Watch New 24x7 Live Channels Here
 
Home Contact Motorsport / F1 Other Sports For Webmasters
 

Football Schedule - Current BST Time 

15:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Russia vs Malta Match! TV Russia (CH-127)


15:00 Uruguay Primera Division : Sud América vs Cerro Largo VTV+ (CH-1)

15:15 Arabian Gulf League - FC Baniyas vs. Khor Fakkan Club Dubai Sports 1 HD (CH-23)

15:15 Arabian Gulf League - Al-Ittihad Kalba vs. Al Urooba UAE Abu Dhabi Sports 1 (CH-25)

15:30 UEFA Europa Conference League : HJK vs Maccabi Tel Aviv beIN SPORTS English 2 (CH-90) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sport 1 Israel (CH-140)

16:00 Jordan League - Al Aqaba vs. Al Jazeera JOR Jordan Sport (CH-26)

16:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Georgia (W) vs. Finland (W) YLE TV 2 HD (CH-27)

17:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Israel (W) vs. Germany (W) Sport 5 Plus Israel (CH-145)

17:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Ukraine vs Faroe Islands Futbol 1 Ukraine (CH-2)

17:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Denmark vs Bosnia and Herzegovina DR 1 Denmark (CH-3)

17:10 Qatar Stars League - AL Wakrah vs. AL Duhail Al Kass One HD (CH-28)

17:15 Uruguay Primera Division : Boston River vs Cerrito VTV+ (CH-1)

17:30 Arabian Gulf League - Al-Wasl FC vs. Al AIn UAE Abu Dhabi Sports 1 (CH-25)

17:30 Romania Liga II : Petrolul 52 vs CSA Steaua Bucureşti Digi Sport 1 Romania (CH-4)

17:45 Spain Segunda Division : Almería vs Real Sociedad II Movistar Laliga (CH-6)

17:45 UEFA Europa League : Fenerbahçe vs Antwerp La Deux Belgium (CH-5) | beIN Sports Premium 3 (CH-100) | ESPN 2 BR (CH-83)

17:45 UEFA Europa League : Rapid Wien vs Dinamo Zagreb ORF eins Austria (CH-7) | Arena Sport 1 Croatia (CH-8) | beIN Sports HD 1 (CH-91)

17:45 UEFA Europa League : Lazio vs Olympique Marseille Astro SuperSport 2 (CH-124) | Sky Sport Uno IT (CH-9) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Match! TV Russia (CH-127) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85)

17:45 UEFA Europa League : Ludogorets vs Sporting Braga beIN Sports English 3 (CH-46) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | bTV Action Bulgaria (CH-10)

17:45 UEFA Europa League : Midtjylland vs Crvena Zvezda beIN Sports English 2 (CH-90) | Arena Sport 1 Serbia (CH-11)

17:45 UEFA Europa League : Real Betis vs Bayer Leverkusen SuperSport Football (CH-56) | Nitro Germany (CH-12) | Movistar Liga de Campeones (CH-13) | TUDN USA (CH-66)

17:45 UEFA Europa Conference League : Mura vs Rennes RMC Sport 2 France (CH-120) | beIN Sports HD 2 (CH-92)

17:45 UEFA Europa Conference League : København vs PAOK beIN Sports HD 7 (CH-97) | TV2 Sport X Denmark (CH-14)

17:45 UEFA Europa Conference League : Anorthosis vs Flora beIN Sports HD 4 (CH-94)

17:45 UEFA Europa Conference League : Bodø / Glimt vs Roma BT Sport ESPN (CH-34) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | beIN SPORTS Premium 2 (CH-99) | Sport 3 Israel (CH-142)

17:45 UEFA Europa Conference League : Alashkert vs LASK Linz beIN Sports HD 6 (CH-96)

17:45 UEFA Europa Conference League : Feyenoord vs Union Berlin ESPN 2 NL (CH-15) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | Sport 1 Israel (CH-140)

17:45 UEFA Europa Conference League : Vitesse vs Tottenham Hotspur BT Sport 1 UK (CH-31) | beIN Sports English 1 (CH-61) | ESPN 1 NL (CH-16) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | ESPN BR (CH-82) | Sport 2 Israel (CH-141)

17:45 UEFA Europa Conference League : Maccabi Haifa vs Slavia Praha Sport 4 Israel (CH-143)

18:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Porto vs Serbia Canal 11 Portugal (CH-17)

18:00 Spain Segunda Division : Real Zaragoza vs Ponferradina Movistar Laliga 1 (CH-18)

18:15 FIFA Women's World Cup Qualifying : Poland vs Norway TVP Sport Poland (CH-128)

18:30 Jordan League - Sahab SC vs. Al Wehdat JOR Jordan Sport (CH-26)

18:30 Argentina Primera División : Argentinos Juniors vs Colón TNT Sports Argentina (CH-19)

19:00 Women's Friendly : Spain vs Morocco TDP Spain (CH-20)

19:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Ireland (W) vs Sweden (W) RTE 2 HD Ireland (CH-29)

19:30 Uruguay Primera Division : Progreso vs Deportivo Maldonado VTV+ (CH-1)

20:00 Spain Segunda Division : Mirandés vs Girona Movistar Laliga 1 (CH-18)

20:00 Spain Segunda Division : Real Oviedo vs Burgos Movistar Laliga (CH-6)

20:00 UEFA Europa League : PSV vs Monaco BT Sport ESPN (CH-34) | Astro SuperSport 2 (CH-124) | ESPN 2 NL (CH-15) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85) | Sport 2 Israel (CH-141)

20:00 UEFA Europa League : Rangers vs Brøndby BT Sport 3 UK (CH-33) | TV2 Sport X Denmark (CH-14)

20:00 UEFA Europa League : West Ham United vs Genk BT Sport 2 UK (CH-32) | beIN Sports English 1 (CH-61)

20:00 UEFA Europa League : Napoli vs Legia Warszawa Astro SuperSport 4 (CH-126) | SuperSport Football (CH-56) | RMC Sport 2 France (CH-120) | Sky Sport Uno IT (CH-9) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | Sport 1 Israel (CH-140) | ESPN BR (CH-82) | UniMás (CH-133) | TUDN USA (CH-66)

20:00 UEFA Europa League : Sturm Graz vs Real Sociedad Gol Spain (CH-21) | beIN Sports Premium 2 (CH-99)

20:00 UEFA Europa League : Lokomotiv Moskva vs Galatasaray beIN Sports Premium 3 (CH-100) | Match! TV Russia (CH-127)

20:00 UEFA Europa League : Sparta Praha vs Olympique Lyonnais beIN Sports English 2 (CH-90) | Canal+ Sport France (CH-122) | ČT Sport Czech Republic (CH-22) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN Brasil (CH-81)

20:00 UEFA Europa League : Eintracht Frankfurt vs Olympiakos Piraeus beIN Sports English 3 (CH-46) | RTL Germany (CH-23)

20:00 UEFA Europa Conference League : CFR Cluj vs AZ ESPN 1 NL (CH-16) | beIN Sports HD 3 (CH-93)

20:00 UEFA Europa Conference League : Partizan vs Gent beIN Sports HD 1 (CH-91) | Arena Sport 1 Serbia (CH-11) | Sport 4 Israel (CH-143)

20:00 UEFA Europa Conference League : CSKA Sofia vs Zorya beIN Sports HD 4 (CH-94) | MAX Sport 3 Bulgaria (CH-2)

20:00 UEFA Europa Conference League : Jablonec vs Randers beIN Sports HD 7 (CH-97)

20:00 UEFA Europa Conference League : Basel vs Omonia Nicosia Blue Sport 1 Switzerland (CH-3) | beIN Sports HD 2 (CH-92)

20:00 UEFA Europa Conference League : Slovan Bratislava vs Lincoln Red Imps beIN Sports HD 6 (CH-96)

20:00 Chile Primera Division : Antofagasta vs Unión Española TNT Sports HD Chile (CH-24)

20:30 Morocco Botola Pro : Wydad Casablanca vs Olympic Safi Arryadia HD Morocco (CH-4)

20:45 Argentina Primera División : Newell's Old Boys vs Aldosivi Fox Sports Premium Argentina (CH-5)

22:30 Chile Primera Division : Universidad Chile vs Palestino TNT Sports HD Chile (CH-24)

23:00 NCAA Women's Soccer : Michigan St. vs Maryland BTN USA (CH-2)

23:00 Argentina Primera División : Independiente vs Sarmiento TNT Sports Argentina (CH-19)

23:00 Liga de Expansión MX : Tapatío vs Dorados TUDN USA (CH-66)

00:00 NCAA Women's Soccer : Michigan vs Penn St. Fox Sports 1 USA (CH-39)

00:00 Brazil Brasileirão : Internacional vs RB Bragantino SporTV Brazil (CH-78)

00:00 Colombia Primera A : Once Caldas vs La Equidad Win Sports+ (CH-3)

00:30 Uruguay Primera Division : Wanderers vs Nacional VTV+ (CH-1)

01:00 Chile Primera Division : Unión La Calera vs Cobresal TNT Sports HD Chile (CH-24)

01:00 NCAA Women's Soccer : Purdue vs Northwestern BTN USA (CH-2)

01:00 NCAA Women's Soccer : Texas vs West Virginia Longhorn Network (CH-4)

01:00 Women's Friendly : USA vs Korea Republic ESPN2 USA (CH-45) | TUDN USA (CH-66) | ESPN2 BR (CH-82)

01:00 CONCACAF League : Deportivo Saprissa vs Comunicaciones Fox Sports 2 USA (CH-6)

01:15 Argentina Primera División : Talleres Córdoba vs River Plate Fox Sports Premium Argentina (CH-5) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN Brasil (CH-81) | Sport 3 Israel (CH-142)

02:00 Canadian Premier League : Cavalry vs Pacific Fox Soccer Plus (CH-9)

02:00 Copa Colombia - Atletico FC vs. AD Cali Win sports+ (CH-3)

03:00 CONCACAF League : Marathón vs Motagua Fox Sports 2 USA (CH-6) | TUDN USA (CH-66)

 

Home Contact Privacy Policy

 

Copyright 2018 - soccerstreams.co